top of page

Přání radostných prázdnin

Vážení rodiče a milé děti,


ráda bych Vám touto formou poděkovala za velmi dobrou spolupráci ve školním roce 2020/21, které si velmi ceníme.


Rok nám utekl jako voda, byl pro všechny náročný. Na jaře došlo k přerušení provozu a poté jsme procházeli různými opatřeními, která nám přinesla nové situace a komplikace. Ráda bych zmínila, že i Vaší zásluhou v podobě pomoci při testování děti se vše zvládlo velmi dobře.

Po obnovení provozu jsme si pak s dětmi vychutnávali každou společnou chvilku a zdárně došli až do konce školního roku v celkem běžném režimu. Distanční výuka není to pravé ořechové, zejména pro předškolní děti.


A nyní jen připomínka k platbám:

Celý červenec bude školka uzavřena, proto se školné a stravné nehradí.

Platby provádějte až v měsíci srpen, kdy bude provoz obnoven.


Závěrem mi nezbývá, než Vám za celý kolektiv mateřské školy poděkovat a popřát příjemně strávenou dovolenou a Vašim dětem radostné prázdniny plné sluníčka a pohody.


S prázdninovým pozdravem,

Bc. Pavlína Drabiková

Comments


bottom of page