top of page

Uzavření třídy Motýlků

Vážení rodiče,


z důvodu nařízení Krajské hygienické stanice HK děti ze třídy Motýlků zahájily 10 denní karanténu. Tyto děti byly v kontaktu s dítětem, které mělo pozitivní výsledek testu na Covid- 19 a bylo přítomno v období 19.- 22.1. 2021 ve školce.

Tato karanténa se týká i tří dětí ze třídy Berušek, jelikož byly v pátek odpoledne 22.1.2021 spojeny do jedné třídy, a to z důvodu nemoci jedné paní učitelky.

Momentálně nastupují do karantény i další dvě paní učitelky.

Snažíme se zajistit provoz pro rodiče, kteří to nutně potřebují, a proto se škola neuzavírá a provoz bude pokračovat spojením do jedné třídy.

Obracím se s prosbou na rodiče, kteří mají možnost ponechat si své dítě na období deseti dnů doma, zda by tak učinili a a odhlásili se. Nejedná se jen o zajištění omezeného provozu, kdy nám chybí tři učitelky, ale i fakt vyššího rizika přenosu nákazy "Covid - 19".


Velice Vám děkuji za vstřícnost a přeji všem zachování klidné mysli a hlavně pevné zdraví,


Bc. Pavlína Drabiková

Comments


bottom of page