top of page

Uzavření mateřské školy

Dle usnesení Vlády České republiky ze dne 26. 2. 2021, o přijetí krizového opatření, se s účinností od 27. 2. do 21. 3. 2021 omezuje provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole, s výjimkou mateřské školy při zdravotnickém zařízení.


Po tuto dobu bude rovněž Mateřská škola, Smiřice pro děti uzavřena.


Stravné na březen

Všem dětem se po dobu uzavření automaticky odhlašuje stravné.

Na měsíc březen není nutno hradit za stravné. Většina dětí zde má přeplatky z minulého období, které pokryjí týden stravování ke konci března.

Pokud máte zavedený trvalý příkaz, tak nevadí. Vaše platby jsou sledovány a budou Vám přeplatky vráceny při vyúčtování celého školního roku (v průběhu září 2021).


Školné na březen

Školné 300,-Kč, prosím, na březen uhraďte.

Později až budeme vědět, kdy se skutečně zahájí opět provoz, bude tato částka poměrně krácena dle počtu dní v březnu, kdy bude školka v provozu. Na konci školního roku (srpen 2021) bude odpovídající částkou měsíční školné poníženo, popř. přeplatky Vám budou zaslány zpět na Vaše účty.


Podklady ke vzdělávání dětí

Brzy se Vám ozveme a dětem opět připravíme nějaké podklady pro distanční vzdělávání.


Děkujeme za pochopení a těšíme se, až se ve zdraví opět všichni shledáme!


Comments


bottom of page