top of page

Sluníčkové odpoledne

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že dne 22. června 2021 od 15. 00 hodin proběhne na školní zahradě zábavné odpoledne pro děti a rodiče.


Program:

1, Pasování budoucích školáčků 2, Divadelní představení Na Farmě v podání zpěvačky Lídy Helligerové 3, Soutěže v duchu farmaření

Co potřebujete: 1, školní aktovku pro budoucího školáčka nebo nějaký batůžek (jen děti, které nastupují v září do základní školy) 2, deku na sezení v trávě (kdybyste chtěli posedět) 3, dobrou náladu

Upozornění na změnu v případě nepříznivého počasí dne 22. 6. 2021: V případě nepříznivého počasí proběhne dne 22. 6. 2021 Pasování budoucích školáčků od 15. 00 hodin na třídě Motýlků pouze pro rodiče dětí, které odchází v září do základní školy.

Po odpasování se mohou rodiče odebrat na chvíli domů či za jinými zájmy, jelikož budou mít děti další program v podobě divadelního představení.

Divadelní představení Na Farmě proběhne pro všechny děti v mateřské škole od 15. 30 hodin. Prosíme, abyste si děti v tomto případě a v tento den vyzvedávaly až v 16. 30 hodin.

Zábavné Sluníčkové odpoledne se soutěžemi pro všechny děti a jejich rodiče bude posunuto na nejbližší možný termín dle počasí.

Náhradní termín Sluníčkového odpoledne bude zveřejněn.

Těšíme se na společné setkání a děkujeme za spolupráci,

kolektiv mateřské školyCommenti


bottom of page