top of page

Rodičovská schůzka pro rodiče nově nastupujících dětí


Vážení rodiče, srdečně Vás zvu na rodičovskou schůzku, která je určena pro rodiče nově přijatých dětí. Kdy: 9. 8. 2022 od 16.00 hodin Kde: v naší mateřské škole ve třídě Berušek (přízemí) S sebou: · pero na psaní (pro vyplnění několika údajů do evidenčního listu a dalších formulářů) · drobné na čipy (1 ks 120,- Kč, z důvodu omezeného množství do rodiny lze pořídit max. 2 ks za 240,- Kč.) Čipy slouží k volnému vstupu do areálu a budovy školy. Mateřská škola je zabezpečena proti vstupu nepovolaných. Po ukončení docházky do MŠ se čip odevzdá a záloha za čip se vrací. Čipy si, prosím, opatrujte. Pro klidný průběh schůzky, prosím, aby se rodiče dostavili bez dětí. Děkuji za spolupráci a těším se na společné setkání, Bc. Pavlína Drabiková, ředitelka mateřské školy

Comments


bottom of page