top of page

Pozdrav ze školky

Ahoj děti,

srdečně Vás zdravíme ze školky. Již jsme se dlouhou chvíli neviděli, ale stále na Vás myslíme. Aby se Vám po návratu do školky u nás líbilo, tak vše pěkně připravujeme.

Pomůžeme Vám nahlédnout, co se děje za zavřenými dveřmi školky.

V každé třídě jsou už všechny hračky pěkně omyté, zbavené všech bacilů a uložené na svých místech. Matrace jsme vyprali, aby se Vám pěkně odpočívalo a zrovínka včera jsme vyčistili i koberce. Po školce to voní čistotou. A to není vše. Zítra se chystáme vymalovat paní kuchařce kuchyň a sklady, aby se jí v kuchyni dobře vařilo.

Až se k nám, děti, vrátíte, tak školka bude v novém kabátku. Protože celý rok „Putujeme se Sluníčkem“, tak bude kabátek veselý a sluníčkový. A ten kabátek ozdobíme, ale více Vám neprozradíme, to bude takové malé překvapení.


Brzy Vám, milé děti, pošleme další úkoly, abyste mohly doma pracovat.

S velikým sluníčkovým pozdravem se loučí,

paní ředitelka, paní učitelky, paní kuchařky a paní uklízečky.

Comments


bottom of page