Pozdrav ze školky

Ahoj děti,

srdečně Vás zdravíme ze školky. Již jsme se dlouhou chvíli neviděli, ale stále na Vás myslíme. Aby se Vám po návratu do školky u nás líbilo, tak vše pěkně připravujeme.

Pomůžeme Vám nahlédnout, co se děje za zavřenými dveřmi školky.

V každé třídě jsou už všechny hračky pěkně omyté, zbavené všech bacilů a uložené na svých místech. Matrace jsme vyprali, aby se Vám pěkně odpočívalo a zrovínka včera jsme vyčistili i koberce. Po školce to voní čistotou. A to není vše. Zítra se chystáme vymalovat paní kuchařce kuchyň a sklady, aby se jí v kuchyni dobře vařilo.

Až se k nám, děti, vrátíte, tak školka bude v novém kabátku. Protože celý rok „Putujeme se Sluníčkem“, tak bude kabátek veselý a sluníčkový. A ten kabátek ozdobíme, ale více Vám neprozradíme, to bude takové malé překvapení.


Brzy Vám, milé děti, pošleme další úkoly, abyste mohly doma pracovat.

S velikým sluníčkovým pozdravem se loučí,

paní ředitelka, paní učitelky, paní kuchařky a paní uklízečky.