top of page

Připomenutí organizačních opatření

Vážení rodiče,


v souvislosti s otevřením nové třídy Mravenečci jsme nuceni dodržovat časový harmonogram z důvodů vydávání dopoledních svačin. Prosíme o dodržování příchodů do mateřské školy nejdéle do 8.15 hodin. Na třídách mladších dětí probíhá v tuto dobu svačina.

Dalším neméně důležitým důvodem pro dodržování včasných příchodů je vzdělávací aspekt. Na třídách se paní učitelky v tuto dobu plně věnují dětem a vedou řízené i polořízené činnosti. Snažíme se dětem poskytovat kvalitní vzdělávání a pozdní příchody dětem neprospívají a učitelkám narušují aktivity.

Samozřejmě i nadále platí, že po domluvě při výjimečných situacích, např. návštěvě lékaře, lze přijít později.


Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci,


kolektiv učitelek

Comments


bottom of page