top of page

Oznámení o nástupu nové paní učitelky na třídě Včeličky

  • 11. 5.
  • Minut čtení: 1

Vážení rodiče, milé děti,

jak již jistě víte, paní učitelka Dominika Benešová ze třídy Včeliček nastoupila na mateřskou dovolenou. Na její místo nastupuje paní učitelka Taťána Houžvičková.

Věřím, že si ji děti brzy oblíbí a že budete spokojeni i vy, rodiče. Paní učitelku předchází velmi dobrá pověst a já jí přeji, aby se jí u nás líbilo a cítila se zde dobře.

Děkuji Vám za dosavadní spolupráci.

Bc. Pavlína Drabiková

 
 
 

Komentáře


© 2020-2025 MŠ Smiřice

logo EU 2023.png
bottom of page