top of page

Informace před závěrem školního roku

Vážení rodiče,


žádáme Vás, abyste si před uzavřením provozu mateřské školy v měsíci červenec vyklidili všechno oblečení včetně bačkůrek a odnesli domů. V chodbě v přízemí budovy budou probíhat stavební úpravy. Usnadníte nám tím i úklid prostor šaten.

Děkujeme.


Pro rodiče dětí, které odchází v září do základní školy

Rodiče dětí, které v září odchází do školy a již nebudou navštěvovat školku ani v průběhu srpna, žádáme o navrácení čipů, zálohy Vám budou odeslány na účet, popř. vráceny v hotovosti. Přeplatky za stravné Vám rovněž zašleme na Váš účet.

S rodiči dětí, které budou docházet do školky ještě v srpnu, se vyrovnáme počátkem září, kdy proběhne vyúčtování.


Děkuji Vám za spolupráci,

Bc. Pavlína Drabiková

Comments


bottom of page