top of page

Beseda s rodiči

Váení rodiče,


připomínáme konání Vám mimořádné akce:

  • 17. 4. 2023 od 17. 00 hodin – Beseda pro rodiče - Jak připravit dítě na život Na základě našeho předchozího dotazníku, který jste nám vyplnili, jsme domluvili realizaci Besedy na vítězné téma. Jste všichni srdečně zváni.

Anotace besedy: Potřebujeme děti připravit na budoucnost, aniž víme, jaká bude. Pojďme společně uvažovat nad tím, co se vyplatí. Jak vyvážit vzdělávání s rozvojem dalších schopností a dovedností. Jak posilovat psychickou odolnost a rozvíjet osobnost našich dětí.Kde: ve třídě Berušek v přízemí hlavní budovy školy Cena: pro rodiče zdarma, náklady 7 200 Kč - hrazeny z dotace EU – Projekt Šablony JAK Krátce o lektorce Mgr. et Mgr. Pavle Koucké, která Vás besedou provede:


  • Lektorka provozuje soukromou psychologickou a psychoterapeutickou praxi v Praze, v minulosti byla konzultantkou Linky důvěry, nyní je konzultantkou azylového domu pro matky s dětmi a zabývá se i školením rodičů.

Yorumlar


bottom of page