top of page

Akce na červen

Vážení rodiče a milé děti,


na měsíc červen jsme si pro Vás připravili:


·        4. 6. 2024 od 15. 00 hodin - Oslava Dne dětí – Sluníčkové odpoledne – tanečně pohybová vystoupení pro rodiče a prarodiče, výstava společných prací rodičů a dětí na téma Vesmír v našem přírodním ateliéru, soutěže a jiné radovánky pro děti v prostředí školní zahrady.

V případě nepříznivého počasí, bude akce odložena na nejbližší možný termín.

 

·        11. 6. 2024 – výlet na SŠSOG do Hradce Králové na program Krtek zahradníkem pro třídy Včeliček a Motýlků, workshop -  dílny zdobení perníčků, květinové aranžování, sázení měsíčních jahod, oběd zajištěn SŠOG. Vše hradí SŠOG.

Doprava: vlakem

S sebou: batůžek s nápojem v uzavíratelné lahvi

Prosíme rodiče dětí ze třídy Včeliček a Motýlků, aby se dostavili do školky v tento den do 6. 45 hodin ráno. Z akce přijedeme kolem 13. 00 hodin.


·        17. 6. 2024 od 15. 00 hodin Pasování na školáka - Aneta Vavřinková – program pro rodiče a děti, které se loučí se školkou a v září 2024 nastupují do základní školy. Akce proběhne v případě pěkného počasí na školní zahradě.


·        28. 6. 2024 – Rozloučení se školním rokem


·        třída Motýlci a předškolní děti ze třídy Včeličky – Malá technická univerzita - lekce Malý archeolog

Comments


bottom of page